Žaluzie

Stylovým doplňkem moderního bydlení jsou bezpochyby žaluzie. Nejedná se však jen o estetický prvek, ale také o funkční součást vašeho domu či bytu, která zajistí perfektní ochranu před slunečním zářením a poskytne blahodárný stín, což oceníte nejen v parných letních měsících.
 
 

 
 

Pro majitele domů, jejichž okna jsou směrována na jih (až západ), je pořízení kvalitních venkovních žaluzií téměř nezbytností. Od jara do podzimu se o jejich okna vesele opírá slunce a i když v brzkých či pozdních měsících v roce může tato skutečnost mírně ušetřit výdaje za vytápění, v létě se bez dobré klimatizace stává z bytů a příliš exponovaných místností učiněné peklo.

žaluzie

Venkovní žaluzie jsou proto velmi efektivním řešením, jak zachovat uvnitř domu příjemný chládek i v těch nejparnějších dnech v roce a přitom mít dostatek přírodního světla pro běžný život.

Velmi oblíbeným a žádaným způsobem stínění vašeho bydlení jsou také interiérové žaluzie. Ty slouží jako univerzální ochrana vybavení domácnosti a zároveň plní několik užitečných funkcí najednou:

Za prvé – esteticky dotváří image bytu či pokoje. Díky velké barevné variabilitě (především u látkových vertikálních žaluzií) si můžete vybrat přesně takový barevný odstín, jaký vám bude vyhovovat a odpadne tudíž starost o to, jak všechno pěkně barevně sladit dohromady.

Za druhé – pomáhají chránit před přílišným slunečním zářením, přesto ale pouští do místnosti dostatek světla. Klasické závěsy sice zadrží sluneční paprsky, ale jen na úkor celkového omezení intenzity světla, což není vždy tím vítaným výsledkem. Pak totiž nastává situace, kdy si musíte zvolit buď život v šeru (což není vůbec zdraví prospěšné) nebo se smířit se zvýšenými výdaji za umělé osvětlení.

Za třetí – jejich montáž a údržba jsou velmi snadné. Pomáhají svou jednoduchostí zpříjemnit svým majitelům život, a ti se nemusí bát rozmarů počasí a parných letních měsíců.

Žaluzie jsou vyráběny z kompozitních a odolných materiálů, většinou z PVC a hliníku, což zajišťuje nejen nízké výrobní náklady, ale také snadnou montáž.

 
 

Žaluzie a s tím související

 
 
 
 
 
 

Venkovní markýzy

Kompletní informace a srovnání markýz naleznete na webu venkovní markýzy.Více informací o podrobnou nabídku markýz, rolet a žaluzií naleznete na našich internetových stránkách Technorol.